Paletopojemniki używane, producent - Inowrocław - Ekoserwis

Pojemniki

Oferujemy odpowiednio wyczyszczone, według wszystkich wymaganych standardów, a także bardzo trwałe i pojemne, używane paletopojemniki oraz klasyczne pojemniki na śmieci.

  • Paletozbiorniki będą doskonałym wyborem dla przedsiębiorstw i gospodarstw, które chcą transportować lub przechowywać aż 1000 litrów różnych cieczy i substancji półpłynnych (dzięki wytrzymałemu polietylenowi, z którego są wykonane, mogą z powodzeniem służyć do przechowywania olejów, zasad czy nawet kwasów.
  • Pojemniki na śmieci z kołami wykonane zostały zgodnie z najnowszymi normami, z bardzo trwałego polietylenu o dużej gęstości, dzięki czemu sprawdzą się przez wiele lat. Mają standardowo na wyposażeniu gniazdka na chipy identyfikacyjne, a także specjalny mechanizm wyciszający zamykanie klapy. Oferujemy je w dwóch wielkościach – na 120 lub 240 litrów. Co więcej, dajemy na nie aż 5 lat gwarancji!

Wybierz razem z nami ekologiczne i opłacalne rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzisz dużo środków. Zachęcamy do kontaktu z nami – ustalimy szczegóły i odpowiemy na wszelkie pytania.

Paletopojemniki
paletopojemnik
Dwukółkowe pojemniki GMT
GMT 240